a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

PANDEMİ SÜRECİNDEN DOLAYI ETKİNLİKLERİMİZ İPTAL EDİLDİ

   Belediyemiz, 16-22 Eylül tarihleri arası kutlanacak olan ‘Avrupa Hareketlilik Haftası’ dolayısıyla daha önce planladığı etkinlikleri koronavirüs tedbirlerinden dolayı iptal ettiğini açıkladı.

    İnsanlara hareket etmelerini teşvik etmek amacıyla her yıl 16-22 Eylül tarihleri arasında kutlanan ‘Avrupa Hareketlilik Günü’ dolayısıyla bu yıl dolu dolu bir program düzenlemeyi planlayan Belediyemiz, son günlerde artan koronavirüs vakalarından dolayı etkinlileri iptal ettiğini açıkladı.

   Konu ile ilgili bilgi veren yetkililerimiz, “Adıyaman Belediyesi olarak 16-22 Eylül tarihleri arasında kutlanacak olan ‘Avrupa Hareketlilik Haftası’ dolayısıyla, virüsün etkisini azalttığı dönemde bir program hazırlığı yapmıştık. Ancak gelinen süreçte vaka sayılarındaki artıştan dolayı halkımızın sağlığını riske atmamak adına bu etkinliklerimizi iptal etmeye karar verdik. 5 gün dolu dolu gerçekleştirmeyi planladığımız programımızın içerisinde seminerler, gençler için bisiklet turu, 6-12 yaş arasındaki çocuklar için bisiklet ve scooter etkinliği, yaşlı vatandaşlarımız için yürüyüş etkinliği ve çocuk oyunları şenliği ile mini konserin olacağı etkinliklerimizi inşallah daha sağlıklı günlerde yeniden yaparız” diye konuştu.