a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

KARAALİ CADDESİNDE YENİLEME ÇALIŞMASI

    Belediyemiz, Farklı Seviyeli Köprülü Kavşak inşaatı sırasında yoğun bir şekilde kullanılan Karaali Caddesi’nde asfalt yenileme çalışması yaptı.

    Adıyaman Üniversitesi önünde gerçekleştirilen ve kısa bir süre önce yapımı tamamlanan Farklı Seviyeli Köprülü Kavşak inşaatı süresince yoğun bir şekilde kullanılan Karaali Caddesi’nde bakım ve onarım çalışması yapan Belediyemiz, caddenin asfaltını yeniledi.

    Gerçekleştirilen asfalt yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, köprülü kavşak inşaatından dolayı yoğun bir şekilde kullanıldığı için yıpranan Karaali Caddesi’ndeki çalışmaları değerlendirerek, “Cadde ve sokakların asfaltlama çalışmalarına belirlenen plan dahilinde devam ediyoruz. Bu çerçeve ekiplerimiz bugün Karaali Caddesi’nde. İlimizin ihtiyaçlarına çözüm üretiyor olmak ve hemşerilerimizin memnuniyetini görmek bizim için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Bu vesileyle sıcak yaz mevsimi boyunca gayretle çalışan tüm ekip arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür etmek istiyorum” dedi.

    Yolun kısa süre içerisinde tamamlanarak yeniden trafiğe açılacağını da sözlerine ekleyen Başkanımız, “Yağışlar etkisini göstermeye başlayana kadar asfalt çalışmalarına devam edeceğiz” diye konuştu.