a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, MİLLET CADDESİNDEKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

    Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Millet Caddesinde sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyip, yetkilerden bilgi aldı.

    Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından 3. Çevreyolunu Eski Samsat Caddesine bağlamak için Bahçecik Mahallesi ile Yunus Emre Mahallesi arasında kalan Millet Caddesi’nde sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, yetkililerden bilgi aldı.

    İncelemeler sonunda bir açıklama yapan Başkanımız, caddede bir yandan genişletme çalışmaları yürütülürken, diğer uyandan da çevre mahallelerin altyapı hatlarının yenilendiğini söyleyerek, “Ekiplerimiz caddenin bir an önce hizmete girmesi için yoğun bir şekilde çalışıyor. Geçen hafta buradaki çalışmaları fırsat bilen ASKİM ekiplerimiz Yunus Emre Mahallesi başta olmak üzere bağlantısı bulunan mahallelerin altyapısını yeniledi. Bu çalışmayı kısa süre içerisinde tamamlayan arkadaşlarımızdan hemen sonra Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz üst yapı çalışmalarına kaldıkları yerden devam etti. İnşallah kısa süre içerisinde bu çalışmaları da tamamlayıp yolu halkımızın hizmetine açmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

    Sürdürülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren çevre sakinleri ise Başkanımıza teşekkür etti.