a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

HALKIMIZ ‘BİSİKLET PARK’ UYGULAMASINI SEVDİ

    Belediyemiz tarafından, kaldırımlara gelişi güzel park edilen bisiklet ve motosikletlerin oluşturduğu sorunu ortadan kaldırmak için şehrin belirli noktalarına monte edilen ‘Bisiklet Park’lar vatandaşların beğenisini topladı.

    Emniyet Müdürlüğüyle birlikte geliştirdiği projeyi hayata geçiren Belediyemiz, yine önemli bir sorunun ortadan kalkmasını sağladı.

    Şehir merkezinde kaldırımlara rastgele park edildiği için yaya trafiğine engel olan bisiklet ve motosikletler için ‘Bisiklet Park’ projesini hayata geçiren Belediyemizin yeni uygulaması vatandaşlar tarafından da beğeniyle karşılandı. Şehrin birçok noktasına monte edilen Bisiklet Park’ları kullanan vatandaşlar, projeyi hayata geçirenlere teşekkür etti.

    Zabıta Müdürlüğü Trafik Amirliğimiz ile Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü tarafından sürdürülen proje hakkında bilgi veren yetkililerimiz ise kurallara uyarak Bisiklet Park’lara ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etti.

    Şehir genelinde Bisiklet Park sayısını arttıracaklarını da sözlerine ekleyen yetkililerimiz, şu ana kadar çarşı merkezinde Demokrasi Parkı, Halk Bankası yanı, Oturakçılar Pazarı ve Ulu Cami yanı başta olmak üzere birçok noktaya yerleştirilen Bisiklet Park sayısını il genelinde 100’e çıkarmayı hedeflediklerini belirtti.