a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, ERDEM CADDESİ’NDEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

    Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Erdem Caddesi’nde sürdürülen kaldırım genişletme ve yol yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

   Belediyemizin Erdem Caddesi’nde sürdürdüğü çalışmalarda sona yaklaşıldı. Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç da çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

    Erdem Caddesi’ndeki kaldırım genişletme ve yol yenileme çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkanımız, caddedeki esnafla da sohbet ederek, hedeflerinin sorunlarından arındırılmış bir Adıyaman olduğunu ve bunun için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

   İncelemeler sonunda bir açıklama yapan Başkanımız, “Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından Erdem Caddesi’nde sürdürülen kaldırım genişletme ve yol yenileme çalışmalarını yerinde inceledik. Uzun zamandır bir yandan koronavirüs salgınıyla mücadele ederken, diğer yandan da asli belediyecilik hizmetlerimizi aksatmadan sürdürmeye çalışıyoruz. İnşallah halkımızın sorunlarını en hızlı şekilde çözerek bize olan sevgi ve güvenlerine layık olmaya devam ederiz” diye konuştu.

    Cadde esnafı ise yolda yapılan yenileme çalışmalarından dolayı Başkanımıza teşekkür etti.