a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR MERKEZİMİZ İÇİN ÜYE KAYITLARI DEVAM EDİYOR

   Pandemi sürecinden dolayı bu yıl kapılarını geç açmak zorunda kalan Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezimiz, üye kayıtlarına devam ediyor.

   Pandemi sürecinden dolayı uzun süre kapılarını sporseverlere açamayan Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezimiz, koronavirüs tedbirleri çerçevesinde üye kayıtlarına devam ediyor.

   Sınırlı sayıda üyenin kabul edileceği yeni dönem kayıtlarında HES Koduyla girişin yapılacağı, maske ve sosyal mesafe kurallarına uyulacağı belirtilen kurslar için sporseverlere çağrıda bulunan yetkililerimiz, her seans başında kursiyerin ateşinin ölçüleceğini de söyleyerek, “Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde tüm kurallara uyulacak” diye konuştu.

   Spor kompleksinde hijyen kurallarına harfiyen uyulacağını da sözlerine ekleyen yetkililerimiz, fitness, yüzme ve tenis kurslarına kayıt yaptırmak isteyen vatandaşları Karapınar Mahallesi TPAO Caddesi’nde bulunan kompleksine davet etti. Spor kompleksine gidemeyen vatandaşların ise 0 (416) 227 02 45 numaralı telefonu arayarak telefondan da kayıt yaptırabileceğini belirtti.