a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

REGAİP KANDİLİNİ DE DOLU DOLU GEÇİRECEĞİZ

   Pandemi sürecine rağmen sosyal ve kültürel etkinliklerini online olarak sürdüren Belediyemiz, 18 Şubat Perşembe gecesi idrak edilecek olan Regaip Kandilinde de etkinliklerine devam edecek.

   Sosyal medyayı en iyi ve en doğru şekilde kullanan belediyelerden bir tanesi olan Belediyemiz, pandemi sürecinde sosyal ve kültürel etkinliklerini bu yolla gerçekleştirmeye devam ederek her kesimden takdir görüyor.

   Daha önce sosyal medya hesaplarından birçok programa imza atan Belediyemiz, 18 Şubat Perşembe gecesi idrak edilecek olan mübarek üç ayların müjdecisi Regaip Kandili’nde de geceye uygun programlarla takipçilerinin karşısına çıkacak.

  Regaip Gecesi, yatsı namazından sonra takipçileri için Grup Ravza tarafından verilecek olan ilahi konserini canlı olarak yayınlayacaklarını söyleyen yetkililerimiz, “Daha önce Mevlid Kandili’nde yaptığımız ve büyük ilgi gören programın bir benzerini Regaip Kandilinde de gerçekleştirmek istedik. Vatandaşımızın, kandil coşkusunu en iyi şekilde yaşamasını sağlaması amacıyla gerçekleştireceğimiz ‘Grup Ravza İlahi Dinletisi’ programı 18 Şubat Perşembe gecesi saat 21.00’da belediyemizin Instagram, Facebook, Twitter ve YouTube hesaplarından canlı olarak yayınlanacak” diye bilgi verdi.

   Adıyamanlılar ise pandemi sürecine rağmen bu tür etkinliklere imza atmaya devam eden Belediyemize teşekkür etti.