a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

PANDEMİ SONRASINA HAZIRLANIYORUZ

   Pandemi sonrası canlanması muhtemel sektörlerin başında olan turizmden Adıyaman’ın da hak ettiği payı alabilmesi için yoğun bir gayret ortaya koyan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, bir yandan belediyemizin turistik projeleriyle ilgilenirken, diğer yandan da ilde faaliyetlerini sürdüren turizmcileri ziyaret edip, görüş alışverişinde bulunuyor.

   Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün etkisini yitirmeye başlamasıyla canlanması beklenen turizm sektörünün ildeki temsilcilerine yaptığı ziyaretleri sürdüren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’ın turizm pastasından hak ettiği payı alabilmesi için sektörle ilgili herkesin üzerine düşeni yapmasını istedi.

   Daha öncede ildeki birçok otel yöneticisini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunan Başkanımızın son adresi yapımı Altınşehir Mahallesi’nde devam eden Ramada Otel yetkilileri oldu. Adıyaman Ramada Otel işletmecisi Halil Altun’u ziyaret ederek otelin inşaat çalışmalarını inceleyen ve bilgiler alan Başkanımız, Adıyaman’ın turizm alanında kısa süre içerisinde çok ciddi ilerleme kat edeceğine inandığını söyledi.

   Başkanımız, ziyaret sonunda kısa bir değerlendirmede bulunarak, şunları dile getirdi: “Pandemi sonrası turizmin canlandırılması ve sektörün sorunlarını istişare etmek amacıyla bugün ilimizde kısa süre içerisinde faaliyetlerine başlayacak olan Ramada Otel’in yöneticileriyle bir araya geldik. Adıyaman Belediyesi olarak ilimizi ziyaret edecek olan yerli ve yabancı turistleri şehir merkezinde tutmak için bazı projeleri hayata geçirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Turizmcilerimizle de bu konularda görüş alışverişinde bulunuyoruz. İnşallah ilimiz için en güzeli olacak.”

   Ramada Otel işletmecisi Halil Akgün ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkanımıza teşekkür etti.