a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BELEDİYE BAŞKANLARI KATI ATIK DEPOLAMA TESİSİNİ İNCELEDİ

   Adıyaman Belediyeler Birliği üyesi belediye başkanları faaliyetlerini sürdüren Katı Atık Depolama Tesisinde incelemelerde bulundu.

   Adıyaman Belediyeler Birliği’nin olağan toplantısı Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya Adıyaman Belediyeler Birliği üyesi ilçe ve belde belediye başkanları katıldı.

   Belediyemizin Altınşehir Mahallesindeki sosyal tesisinde gerçekleştirilen değerlendirme toplantısıyla başlayan program, Adıyaman’ın tamamının faydalanacağı Katı Atık Depolama Tesisindeki incelemelerle sona erdi.

   Gerçekleştirilen değerlendirme toplantısı sonunda kısa bir açıklamada bulunan Adıyaman Belediyeler Birliği Başkanı ve Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, “Adıyaman Belediyeler Birliği olarak il, ilçe ve belde belediye başkanlarımızın katılımıyla bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Toplantıda, belediyelerimizin hayata geçirdiği ve planladığı projeler üzerinde konuşup, ilçe ve beldelerimizin sorunlarının çözümü için ortak paydada buluşulması adına istişarelerde bulunduk” dedi.

   Değerlendirme toplantısı sonunda kısa sürede yapımı tamamlanarak geçtiğimiz aylarda faaliyete geçirilen Katı Atık Depolama Tesisinde incelemelerde bulunan belediye başkanları, burada yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Başkanımız burada yaptığı konuşmasında da, çevreye yapılan yatırımın, geleceğe yapılan bir yatırım olduğunu söyleyerek, böyle bir tesisi Adıyaman’a kazandırmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti.