a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, TAŞERON İŞÇİLERİMİZİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, son KHK ile kadro hakkı kazanan Belediyemiz bünyesindeki 800 civarında taşeron işçinin mutluluğuna ortak oldu.

   696 sayılı KHK ile getirilen haklar kapsamında kadroya geçmeye hazırlanan Belediyemizdeki 800 civarında işçi müracaatta bulunmaya devam ediyor. Belediyemiz ek binasında devam eden başvuru masasını ziyaret eden Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, işçilerin mutluluğuna ortak oldu.

     Kadroya geçecek olan tüm işçilere ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulunan Belediye Başkanımız, hükümet tarafından çıkarılan 696 sayılı KHK ile getirilen haklar kapsamında yüzbinlerce taşeron işçi gibi Adıyaman Belediyesinde çalışan ve şartları uygun olan çalışanların da kadroya geçeceğini dile getirerek, “İnşallah bu kadro hem ülkemiz, hem de işçilerimiz için hayırlı olur. Hakkaniyetle görevlerini yerine getiren taşeron kardeşlerimize verilen bu hakkın faydalı olacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

     11 Ocak’a kadar devam edecek olan başvurular sırasında çiğköfte yoğuran işçilerimiz, yoğurdukları çiğköfteyi Başkanımıza da ikram etti.