a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, TEMİZLİK İŞLERİ PERSONELİYLE BİR ARAYA GELDİ

     Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, belediye bünyesindeki çeşitli birimlerde çalışan personellerle rutin olarak bir araya gelmeye devam ediyor.

  Belediyemiz bünyesindeki çeşitli birimlerde çalışan işçilerle rutin olarak bir araya gelerek istişare toplantıları düzenleyen Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, işçilerin sorun ve sıkıntılarını dinleyip, halk odaklı belediyecilikte işçilerin uyması gereken kural ve kaidelere dikkat çekti.

  Son olarak Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı işçilerle bir araya gelen Başkanımız, şehir genelindeki temizlik çalışmaları hakkında bilgi aldı. İşçilere hitaben yaptığı konuşmasında, belediyelerin halka hizmet için var olduğuna vurgu yapan Belediye Başkanımız, yapılacak olan çalışmaların önemsenmesini istedi. Özveriyle çalışan işçileri tebrik de eden Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, “Şehrimizi daha güzel ve yaşanabilir bir il haline getirebilmek için Adıyaman Belediyesi olarak gayretle çalışıyoruz. Bu çalışmanın mimarları olan ve gece gündüz demeden çalışan mesai arkadaşlarımızla zaman zaman bir araya geliyoruz. İnşallah el birliğiyle vatandaşlarımıza daha güzel hizmetler sunacağız” diye konuştu.

   Başkanımız daha sonra işçilere söz hakkı vererek, sorunlarını dinledi.