a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

7 YAMAN-2 OYUNUNA YOĞUN İLGİ

     Konservatuar oyuncularımız tarafından sahnelenen ‘7 Yaman-2’ adlı tiyatro oyununu Adıyamanlı tiyatro severlerden yoğun ilgi gördü.

      Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü hocaları ve öğrencileri tarafından sahnelenen ‘7 Yaman-2’ adlı tiyatro oyunu Adıyamanlı tiyatro severlerden yoğun ilgi gördü.

     Adıyamanlı oyuncuların büyük bir performans ortaya koyarak, Adıyaman kültürünü yaşatma adına hazırlayıp, sahnelediği oyun için Adıyaman Belediyesi Konferans Salonunu dolduran yüzlerce Adıyamanlı, oyunu büyük bir beğeniyle izlediler. Oyunun sonunda oyuncuları ayakta alkışlayan tiyatro severler, Adıyaman kültürünü geleceğe taşıyacak yeni projelerin hayata geçirilmesini istediler.

     Oyun sonunda bir konuşma yapan ve salonu dolduran Adıyamanlılara teşekkür eden tiyatro bölümü oyuncularına, Adıyaman Belediyesi yetkilileri tarafından çiçek takdim edildi. Ayrıca 7 Yaman-2 adlı tiyatro oyununun 26 Şubat Cuma günü Adıyaman Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonunda bir kez daha sahneleneceği açıklandı.