a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BELEDİYEMİZ, KADINLARI UNUTMADI

 

     Belediyemiz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla belediye bünyesinde çalışan personele yemek verdi.

   Belediyemiz, bünyesinde çalışan bayan personelin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak amacıyla bir yemek tertip etti. Keleş Konağı Sosyal Tesisinde gerçekleşen yemeğe Belediye Başkan Yardımcımız M. Said Kutlu, Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz İskender Korkut, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürümüz Mesut Tekin ile bayan çalışanlarımız katıldı.

  Yemeğe katılan bayan çalışanlarla tek tek sohbet eden Başkan Yardımcımız M. Said Kutlu, kadınların sosyal yaşamdaki desteklerinin inkar edilemez olduğuna dikkat çekerek, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

    Program sonunda Başkan Yardımcımız Kutlu, bayan personele karanfil dağıttı.

Kadın Danışma Merkezi ve paydaşları da kadınları unutmadı

    8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çeşitli etkinliklere imza atan belediyemiz bünyesinde hizmet veren Kadın Danışma Merkezi de, paydaşları olan Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezi ve Adıyaman Barosu’ndan yetkililerle birlikte Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Bölümlerinde yatan hastalara ve bayan sağlık çalışanlarına karanfil dağıttı.

   Ziyaretle ilgili kısa bir bilgi veren Kadın Danışma Merkezi Sorumlusu Uzman Psikolog Necmettin Gürsoy, belediyemiz bünyesinde hizmet veren Kadın Danışma Merkezinin paydaşlarıyla birlikte problemleri olan, destek bekleyen Adıyaman’daki tüm kadınlara kapılarını sonuna kadar açtığını söyleyerek, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.