a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZDAN MAHALLE MUHTARLARINA ZİYARET

   Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, il merkezine bağlı mahalle muhtarıyla bir araya gelerek mahallelerin sorunları hakkında bilgi aldı.

    Adıyaman’da sorunları minimuma indirmek için gece gündüz demeden çalışan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, şehrin en ücra köşesine kadar hizmet götürmek için mahalle muhtarlarını ziyaret ederek mahalleleri hakkında bilgi aldı.

   Adıyaman Askerlik Şubesi Başkanı Davut Kulalarla birlikte Karapınar Mahallesi Muhtarlığında ziyaret ettiği Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği üyesi muhtarlardan mahallelerinin sorunlarını dinleyen Başkanımız, çözüm için gerekli çalışmaların talimatını vereceğini söyledi.

  Başkanımız ziyarette yaptığı konuşmada, muhtarlarla birlikte şimdiye kadar güzel bir şekilde çalıştıklarını, bundan sonra da Adıyaman için el birliğiyle güzel çalışmalara imza atacaklarını dile getirerek, “Bir araya geldiğimiz muhtarlarımızdan mahallelerinin sorunlarını ve isteklerini dinledik. İnşallah, gücümüzün yettiğince sorunları halledip, taleplere cevap vermeye çalışacağız” şeklinde konuştu.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahdulkadir Geylanı Taş ise muhtarlar adına yaptığı konuşmada, kendilerine her zaman destek veren Belediye Başkanımıza teşekkür etti.