a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, MUHTARLARIN GÜNÜNÜ KUTLADI

     Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, ‘Muhtarlar Günü’ dolayısıyla Adıyaman’daki muhtarları belediyede ağırlayıp, sorun ve taleplerini dinledi.

     Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla Adıyaman’daki mahalle ve köy muhtarlarını ağırladı.

    Belediye Meclis Salonumuzda gerçekleşen ziyarette, Adıyaman’daki muhtarlar derneği başkanları ve muhtarlarla görüş alışverişinde bulunan Belediye Başkanımız, seçilmiş kimseler olarak tek dertlerinin halkın sorunlarına çözüm bulmak olduğunu dile getirdi. Bu anlamda muhtarlarla birlikte şimdiye kadar güzel çalışmalara imza atıklarını da sözlerine ekleyen Başkanımız, bundan sonra da Adıyaman için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

   Tüm muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutlayarak konuşmasını tamamlayan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’dan sonra söz alan Adıyaman’daki dernek başkanları, verdiği desteklerden dolayı Başkanımıza ve ekibine teşekkür etti.

  Belediye Meclis Salonundaki ziyaretten sonra, tüm muhtarları ve il protokolünü Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen yemekte ağırlayan Başkanımız, burada yaptığı konuşmada da muhtarlık görevinin önemine dikkat çekti.

   Düzenlenen yemeğe, Vali Nurullah Naci Kalkancı, AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Askerlik Şubesi Başkanı Davut Kulalar, Jandarma Alay Komutanı Ercan Atasoy, dernek başkanları ve muhtarlar katıldı.