a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, MUHTARLAR VE MİNİBÜS KOOPERATİFİ BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

     Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, mahalle muhtarları ve minibüs kooperatifi başkanlarıyla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

     Adıyaman’ın en ücra köşesine kadar hizmet götürmek için zaman zaman mahalle muhtarlarıyla dönüşümlü olarak bir araya gelerek, mahallelerin sorunlarını ilk ağızdan dinleyen Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, mahalle muhtarları ve minibüs kooperatifi başkanlarıyla yine bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

     Muhtarlardan mahallelilerinin, minibüs kooperatifi başkanlarının da üyeleri tarafından iletilen istek ve şikâyetleri dinleyen Başkanımız toplantı sonunda şunları söyledi: “Adıyaman’ımızın daha yaşanabilir bir kent olması için halkımızla el ele vererek çalışmaya gayret gösteriyoruz. Bu anlamda zaman zaman çeşitli meslek yada sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geliyoruz. Şimdi de her zaman birlikte güzel çalışmalara imza attığımız muhtarlarımızla ve minibüs kooperatifi başkanlarımızla bir aradayız. Sorunlarını ve taleplerini dinledik. İnşallah bundan sonra da Adıyaman için el birliğiyle güzel çalışmalara imza atacağız.”

     Toplantıya katılan muhtarlar ve kooperatif başkanları ise yaptıkları değerlendirmede, her zaman yanlarında olan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ettiler.