a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZDAN, MUHTAR TAŞ’A ZİYARET

   Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, oturduğu mahallenin muhtarı da olan Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahdulkadir Geylanı Taş’ı ziyaret ederek mahallesinin ve muhtarların sorunları hakkında bilgi aldı.

   Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, kendi mahallesi olan Turgut Reis Mahallesi’nin muhtarlığını da yürüten Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Yardımlaşma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylanı Taş’ı muhtarlık bürosunda ziyaret etti.

    Turgut Reis Mahallesi ile muhtarların genel sorunları hakkında bilgi aldığı Abdulkadir Geylanı Taş’ı gösterdiği başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eden Başkanımız, muhtarların belediyelerin mahallelerdeki temsilcisi olduğunu ve bundan dolayı her fırsatta muhtarlarla bir araya gelmeye gayret gösterdiğini dile getirdi.

   Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Yardımlaşma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylanı Taş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Adıyaman Belediye Başkanımız Sayın Fehmi Hüsrev Kutlu, muhtarlığımızı ve aynı zamanda Muhtarlar Derneğimizi ziyaret ederek sorunlarımızı dinledi. Her fırsatta sorunlarımızla yakından ilgilenen Belediye Başkanımıza bu güzel ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yüreği güzel insanların yüzünden gülücükler eksik olmazmış. Rabbim, başkanımızın da yüzünden bu güzel gülücükleri hiçbir zaman eksik etmesin. Kendisini seviyoruz” diye konuştu.