a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

SORUNLARI İSTİŞAREYLE ÇÖZECEĞİZ

    Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ın göreve gelmesiyle şehrin temel problemleri üzerinde ciddi bir çalışma yürüten yönetimimiz, il merkezindeki sorunları daha çabuk ortadan kaldırmak için mahalle muhtarıyla bir araya gelip, mahallelerin eksikleri hakkında bilgi alıyor.

    Göreve geldiği günden bu yana Adıyaman’ın temel sorunlarının çözümü için yoğun gayret ortaya koyan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ve yönetimi, Adıyaman’ın en ücra köşesine kadar hizmet götürmek için mahalle muhtarlarından destek alıyor.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ın talimatıyla, mahalle muhtarlarıyla görüşen Belediye Başkan Yardımcımız Mithat Töken, beraberinde Muhtarlık İşleri Müdiresi Aysun Hallaç, Fen İşleri Müdürü Zeynal Abidin Sağlam ve Park ve Bahçeler Müdürü Sıddık Aydık ile birlikte muhtarlardan mahallelerinin eksikleri hakkında bilgiler aldı.

   İstişare toplantısına katılan mahalle muhtarları ise bu tür toplantıların önemine vurgu yaparak, her zaman yanlarında olan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a ve yönetimine teşekkür etti.