a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BELEDİYEMİZ VE ÜNİVERSİTEDEN, MUHTARLARA EĞİTİM

    Belediyemiz ve Adıyaman Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen programa katılan mahalle muhtarları, birçok dalda önemli eğitimler almaya başladı.

    Adıyaman’daki mahalle muhtarlarına yönelik çalışmalarını sürdüren Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüz, Adıyaman Üniversitesi ile işbirliği yaparak muhtarlara çeşitli dallarda eğitimler verilmesini sağladı.

   Gerçekleştirilen eğitim programı hakkında bilgi veren Muhtarlık İşleri Müdürlüğü yetkililerimiz, “Adıyaman Üniversitesi ile yaptığımız işbirliğiyle ilimizde bulunan mahalle muhtarlarımıza yönelik eğitimlere başlamış bulunuyoruz. Gerçekleştirilecek olan program çerçevesinde; şehir planlaması, iletişim, protokol kuralları, resmi yazışmalar, arşivleme, bilgisayar ve yerel yönetimler konularında eğitimler alacak olan muhtarlarımıza bu olanağı sağlayan üniversite yönetimimize ve hocalarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

    4 hafta sürecek olan eğitim programına katılan muhtarlar da gerçekleştirilen eğitim programına öncülük eden Belediyemiz ile Adıyaman Üniversitesi yöneticilerine ve emeği geçenlere teşekkür etti.