a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

TEDBİRLERİ ARTTIRDIK

    Koronavirüsle mücadele kapsamında tedbirlerini arttıran Belediyemiz, birçok alanda halkı etkileyebilecek yeni kararlar aldı.

    Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de yayılmasının minimum seviyede tutulması için yoğun bir gayret sarf edilen koronavirüs için tedbirler yurt genelinde arttırılıyor.

    Koronavirüs tedbirleri konusunda ilk günden bu yana birçok önemli karara imza atan Belediyemiz, yeni tedbir kararlarını da kamuoyuyla paylaştı.

    Belediyemizden yeni tedbirlerle ilgili yapılan açıklamada; Veteriner Müdürlüğü’ne bağlı Hayvan Pazarı’nın geçici süreliğine kapatıldığı, belediyenin tahsilat veznelerine yapılabilecek her türlü ödeme işlemlerinin -üye olma zorunluluğu bulunmadan- www.adiyaman.bel.tr web sitesinin e-belediye kısmından TC kimlik numarasıyla online olarak yapılabileceği ve nikahların törensiz ve iki şahit ile kıyılacağı yada nikahlarını ertelemek isteyen çiftlere yeni gün/saat verme ve paralarını iade etme konularında kolaylık sağlanacağı, yabancı ve yurt dışından gelen kişilerin 14 günlük karantina sürecini geçirmedikçe nikah başvurularının kabul edilmeyeceği kararlarının alındığı bilgisi kamuoyuyla paylaşıldı.