haber

AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMASI HIZLA DEVAM EDİYOR

21.12.2022

Belediyemiz tarafından 'daha yeşil bir Adıyaman' için sürdürülen çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, TPAO ve Abdulmusa caddelerine kendi elleriyle ağaç dikti.

Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından sürdürülen 'daha yeşil bir Adıyaman' çalışmaları şehrin dört bir yanında devam ediyor.

Son olarak, TPAO ve Abdulmusa caddelerindeki orta refüjdeki çalışmaları yerinde inceleyip, fidan diken Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, artık Adıyaman'ın daha yeşil olacağını dile getirdi.

Sürdürülen çalışmalar hakkında da bilgi veren Başkanımız, ağaçların sağlıklı bir şekilde yetişebilmesi için ekiplerin ilk olarak zeminde bulunan parke taşlarını yerinden söktüğünü ve ağaçları direk toprakla buluşturduğunu dile getirerek, "Daha yeşil bir Adıyaman için refüjlerde sürdürülen ağaç dikim çalışmalarını yerinde inceleyip, ekiplerimize kolaylıklar diledik. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla doğayla bütünleşmiş daha güzel bir Adıyaman ortaya çıkarmayı hedefliyoruz" şeklinde konuştu.

Vatandaşlar ise ağaçlandırma çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür etti.