haber

BAŞKANIMIZ, GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

26.1.2023

Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, 'Gençlik Makamı Buluşmaları' kapsamında üniversite hazırlık kursu öğrencileriyle bir araya geldi.

Gençliğe büyük önem veren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, çeşitli programlara ve görüşmelere katılmak üzere bir günlüğüne gittiği Ankara'dan dönüşte ayağının tozuyla  'Gençlik Makamı Buluşmaları' kapsamında Bahçelievler Mahallesi'nde yapımı tamamlanarak öğrencilerin istifadesine sunulan Kültür Eğitim Merkezi'ndeki üniversite hazırlık kursu öğrencileriyle bir araya geldi.

Yoğun ilgi gören buluşmada öğrencilere mesleki deneyimlerinden bahsederek başarıya giden yolda çeşitli tavsiyelerde bulunan Başkanımız, programda öğrencilerin sorularını da tek tek yanıtladı.

Konuşmasına, Belediyemiz tarafından hayata geçirilen 'Gençlik Makamı Buluşması' projesinden kısaca bahsederek başlayan ve gençliğe verdikleri öneme dikkat çeken Başkanımız, "Gençlerin fikirlerini, görüşlerini alarak projelerimize yön vermek bizim büyük önem verdiğimiz bir durum. Bundan dolayı böyle bir projeyi hayata geçirdik ve bu proje kapsamında sık sık sizlerle bir araya geliyoruz" diye konuştu.