haber

EKİLERİMİZ KIŞA HAZIR

16.11.2022

Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, kış mevsiminde olası bir problemin yaşanmaması için icracı müdürlüklerin yöneticileri ve personelleriyle toplantı düzenledi.

Belediyemiz, geçen yıl yağan yoğun karda yaşanan aksaklıkların bu yıl yaşamama için tedbirlerini erken aldı.

Olası bir aşırı yağışta soruna acil müdahale edilmesi için yapılan hazırlıklarla ilgili sorumlu yönetici ve personelimizden bilgiler alan Başkanımız, "Ekiplerimiz kışa hazır" dedi.

Su ve Kanalizasyon İşleri, Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğünde görevli sorumlu ve personel ile birimlerin bağlı olduğu Belediye Başkan Yardımcımız Mithat Töken ile gerçekleştirdiği toplantı sonunda değerlendirmelerde bulunan Başkanımız, geçen yıl Adıyaman tarihinin gördüğü en yoğun kar yağışı dolayısıyla yaşanan aksaklıkların ve aşırı yağışların oluşturabileceği baskınlara karşı tedbirleri arttırdıklarını söyleyerek, "Fen İşleri, ASKİM, Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğünde görevli arkadaşlarımızla saha çalışmaları ve kışa hazırlık üzerine çalışma planı konulu toplantı yaptık. İnşallah vatandaşımıza bu kış problemsiz bir mevsim geçirmelerini sağlayacağız" dedi.