haber

EKİPLERİMİZ TEYAKKUZDA

2.2.2023

Belediyemiz karla mücadele ekipleri, Türkiye'yi etkisi altına alan ve Adıyaman'da da hafif de olsa hissedilen kar yağışından dolayı şehir merkezinde yaşanması muhtemel olumsuzlukların önüne geçmek için hazır kıta bekliyor.

Ülke genelinde etkili olmaya başlayan kar yağışları öncesi tedbirlerini arttıran Belediyemiz, olası bir yağışta vatandaşların mağdur olmaması için hazırlıklarını tamamladı.

Olası kar yağışları öncesinde araçların, kar küreme ve tuzlama çalışmalarına hazır olduğunu söyleyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, birim müdürleriyle birlikte hazırlıkları gözden geçirdi. İncelemeler sonunda olası bir kar yağışına karşı Fen İşleri Müdürlüğümüz bünyesinde oluşturulan karla mücadele ekibinin hazırlıkları hakkında kısa bir bilgi de veren Başkanımız, belediye olarak mevsim şartlarının getirdiği olumsuzlukları vatandaşlara yansıtmamak amacıyla sürdürdükleri hazırlıkların tamamlandığını dile getirdi.

Başkanımız, hasretle bekledikleri kar yağışının başlamasıyla birlikte karla mücadele ekiplerinin ivedi bir şekilde sahaya ineceğini de sözlerine ekledi.